Erdoğan’ın müjdesinin ardından Kılıçdaroğlu’ndan dikkat çeken paylaşım: Halkın yararına verilen taahhütleri mutlaka yerine getiririz

Karadeniz gazının devreye alınması merasiminde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan vatandaşa iki müjde birden verdi. Erdoğan, “Evlerin mutfaklarında ve sıcak su tüketiminde kullandıkları doğal gazı 1 yıl mühletle fiyatsız veriyoruz. Aylık 25 metreküpe denk gelen mutfak ve sıcak su için doğal gazın bedeli 1 yıl boyunca faturalardan düşülecektir. Ayrıyeten 1 ay boyunca Türkiye’nin tamamındaki konutların doğal gaz tüketiminden fiyat almayacağız” dedi.

KILIÇDAROĞLU SEÇİLİRSE UYGULAMAYI DEVAM ETTİRECEK

Erdoğan’ın muştusunun akabinde Kılıçdaroğlu’ndan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Kılıçdaroğlu seçilirse Erdoğan’ın muştusunu uygulamaya devam edeceğini söyledi.

“VERİLEN TAAHHÜTLERİ, DEVAMLILIK TEMELİYLE KESİNLİKLE YERİNE GETİRECEĞİZ”

Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Erdoğan çok panik. Düzgündür, halkın yararınaysa uygundur. Biz devlet terbiyesi ile yetişmiş insanlarız. Devleti yönetenin vaadi olmaz, taahhüttü olur. Zira devletin parası halkın parası. Devlet ismine, halkın faydasına verilen taahhütleri, devamlılık temeliyle kesinlikle yerine getiririz. Covid, yangınlar, ekonomik kriz, zelzele sırasında unutulan lakin seçim sırasında hatırlanan halkımızın faydasına çokça taahütte bulunsunlar ki devletin kelamı manasına gelsin ve Bay Kemal de seve seve yapsın” tabirlerini kullandı.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Barış Taşkıran – Siyaset

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir