Ebrar Karakurt’un Babalar Günü Paylaşımı Türk Takipçilerinin Aklını Karıştırınca Gülümseten Anlar Yaşandı

Türk ulusal voleybolcumuz Ebrar Karakurt’un yaptığı paylaşım ile Türk takipçilerinin akıllarını karıştırdı. Toplumsal medya hesabından babalar gününü kutlayan Karakurt’un paylaşımını görenler bu günü babalar günü zannedince gülümseten anlar yaşandı.

Gelin, ayrıntılara birlikte bakalım…

Heyecanla takip ettiğimiz voleybol maçlarında ülkemizi temsil eden Ebrar Karakurt’un toplumsal medya paylaşımı ortalığı karıştırdı.

Balıkesir doğumlu Türk voleybolcu Türkiye bayan ulusal voleybol grubu yanı sıra İtalya ekibi Igor Gorgonzola Novara’nın da oyuncusu…

Bu nedenle bir ayağı Türkiye’de bir ayağı ise İtalya’da diyebiliriz…

Milli atlet İtalya’da 19 Mart babalar günü olması nedeniyle Instagram hesabından bir kutlama bildirisi paylaştı.

Yaptığı paylaşımda babası ile fotoğraflarını paylaşan Karakurt, “Dünyanın en güzel babası babalar günün kutlu olsun” notunu ekledi??

Ardından ortalık karıştı…

Karakurt’un babası ile yaptığı bu paylaşımı gören Türk takipçileri babalar gününü unuttuklarını zannederek telaşa kapıldı.

Babalarını arayıp bildiri atarak babalar gününü kutlayan lakin bu günün babalar günü olmadığını öğrenince şaşıranlar Kurt’a, DM üzerinden ulaştı.

Yaptığı açıklama ile İtalya’da olduğunu ve orada babalar günü olduğunu söyleyen Karakurt, gelen iletilere da karşılık verdi??

Bu günü babalar günü zannederek telaşlanan takipçilerinden komik iletiler aldığını söyleyen Karakurt, “Fena mı oldu? Babanızı sevindirmiş oldunuz” diye konuştu.

İşte o paylaşım:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir