Kardeşlerim 63.bölüm fragmanında Ömer’in içini yakıp kavuracak haber! Darmaduman…

Kardeşlerim 63.bölüm fragmanında vefatın eşiğine sürüklenen Emel’in sıhhat durumu kritiktir, bu yüzden gerekli müdahale yapılmak üzere hastaneye kaldırılır. Emel’in vaziyetini gören Ömer hüzünden kahrolurken, olayın sorumlusu olan Kaan’ın ise etekleri tutuşur.

Hapse girme ihtimali yüzünden telaşa sürüklenen Kaan, ‘’Ben bir çocuğa çarptım, ne olur yardım et bana’’ diyerek babasından takviye talep eder. Hayatının şokunu yaşayan Ömer, kardeşine çarpıp kaçanın bir an evvel cezalandırılmasını polis gruplarından ister. Öbür taraftan Akif ise Ahmet’in oğlunun Ömer olduğu gerçeğini öğrenirken, Şengül’den öcünü almak isteyen Gönül’ün minibüsü yakması akıllara sakinlik verdi. Tüm bu gelişmeler yaşanırken Emel’in hayat savaşını kazanıp kazanamayacağı önümüzdeki hafta ekrana gelecek yeni kısımda netlik kazanacak.

Serkan Birinci’nin direktörü olduğu, senaryosunu Gül Abus Semerci’nin yazdığı, Nazlı Heptürk’ün yapımcılığını üstlendiği Kardeşlerim 63.bölümüyle 15 Ekim Cumartesi günü saat 20:00’da ATV’de yayına girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir