Büyük aşkın şiddetini araya giren yıllar bile söndürememiş: Ona baktıkça gözlerim yaşarıyor

BİRBİRLEİRNE ÖVGÜLER YAĞDIRIYORLAR
Kimi vakit aşk yaşayıp ayrılan sonra tekrar bir ortaya gelen çiftler, sonuçta tekrar hüsrana uğrar. Ancak bazen de sözün tam manasıyla maksadı 12’den vururlar. Yani sahiden keyifli sona ulaşırlar.

İki yıldır şov dünyasında ünlü bir çift bunun bir örneğini sergiliyor. Hollywood üzere bir ortamda yer her vakit sağlam olmadığı için temkinli davranıp “en azından şimdilik” diye bir parantez açalım. Üstelik bu çift, son iki haftadır da basın karşısında birbirlerine övgüler yağdırıyorlar.

BU DEFA ÖVGÜ DOLU KELAMLAR JLO’DAN: Bir müddet evvel Ben Affleck’in, geçen yıl iki başka merasimle evlendiği eşi Jennifer Lopez’e “Benim karım olağanüstü” diyerek övgüler yağdırdığını hatırlayanlar vardır kuşkusuz. Bu kere de emsal övgüler Jennifer Lopez’den geldi.

‘ONA BAKARKEN GÖZLERİM YAŞARIYOR’
Bütün bunlara bakarak da birinci defa 20 yıl evvel nişanlanıp ayrılan lakin ortadan geçen vaktin akabinde tekrar bir ortaya gelen ve muradına eren ikili “ikinci şans”ın yaradığını söyleyebiliriz. Görünüşe nazaran bu koca 20 yıl bile onların birbirlerine duyduğu aşkın şiddetini etkilememiş. 

İki hafta evvel eşi Affleck’ten övgüler alan 53 yaşındaki Jennifer Lopez bu sefer onun hakkında sevgi dolu kelamlar sarf etti. Eşinin kişiliğinden nasıl bir baba olduğuna kadar onu övmeye doyamadı.

The View isimli programa konuk olan Jennifer Lopez, 50 yaşındaki eşi Ben Affleck hakkında “O olağanüstü bir adam ve kusursuz bir baba” diye konuştu. O söyleşide Lopez, bilhassa eşinin babalığı hakkında dikkat çeken kelamlar sarf etti.

Lopez konuk olduğu programda, Affleck’i “sevgi dolu bir baba” diyerek tanımladı. Sonra da kelamlarını şöyle sürdürdü: “O olağanüstü bir baba. Bu durum benim gözlerimi yaşartıyor. Dürüst olmam gerekirse bugüne kadar gördüğüm en uygun baba. Çocuklarla o denli hoş ilgileniyor ki bu bana da onlarla nasıl irtibat kurmam gerektiğini öğretiyor.”

BEŞ ÇOCUKLU AİLE
Bu ortada küçük bir hatırlatma… Lopez, Marc Anthony ile evliliğinden 15 yaşında biri kız oburu erkek Max ve Emme isminde ikiz çocuk annesi.

Ben Affleck’in ise eski eşi Jennifer Garner’dan 17 yaşında Violet, 13 yaşında Seraphina ve 11 yaşında Samuel isminde iki kız bir erkek çocuğu var. Bu çocuklardan Max ile Emme anneleriyle ve üvey babaları Affleck ile birlikte yaşıyorlar.

Affleck, geçtiğimiz haftalarda Lopez’in eski eşi Marc anthony’den dünyaya gelen kızı Emme ile keyifli bir alışveriş cinsinde görüntülendi. 

Affleck’in üç çocuğu ise anneleri Garner ile yaşasa da sık sık babalarının meskeninde de kalıyorlar. Yani özetle JLo ve Affleck sık sık beş çocuklu bir aile oluyor.

HER BAYAN KOCASINDAN BUNLARI DUYMAK İSTER
Geçen nisan ayının ortalarında Ben Affleck de Drew Barrymore’un sohbet programına konuk olduğunda Jennifer Lopez hakkında, her bayanın kocasından duymayı hayal edeceği kelamlar sarf etmişti. Hatta 53 yaşına gelmesine karşın hala yıllara meydan okumasının sırrını da anlatmıştı.

Affleck, Lopez’in formda kalma sırrı sorusuna şöyle cevap verdi o programda: “Sizi üzecek bir şey söyleyeyim. Jennifer, canı ne isterse onu yiyor. Pizza yer, kurabiye yer, dondurma yer… Yani her şeyi.”

“DÜNYANIN EN MÜKEMMEL KADINI”
Buna çok şaşıran Barrymore da, Lopez’in sırrının tertipli antrenman olup olmadığını sordu. Affleck’in buna karşılığı da şöyle oldu: ” Evet antrenman yapıyor, ben de yapıyorum. Lakin ben büyülü bir biçimde 20 yaşında üzere görünmüyorum. Ne demek istediğimi anlıyor musunuz?”

Affleck, kelamın burasında karısının genç kız üzere göründüğünü hatta derisinin de o denli olduğunu tabir etti. Ben Affleck, karısı Jennifer Lopez’in harika bir çalışma ahlağına ve disipline sahip olduğunu da eklemeden geçmedi. Bunun akabinde da işte o çarpıcı kelamları sarf etti: “O dünyadaki en harika bayan. Ve inanılmaz görünüyor.”

 
‘REKLAM AŞKI’ DİYENLER BİLE ÇIKMIŞTI
Lopez ile Affleck, tekrar alakalarına başladıkları periyotta de nişanlandıkları aylarda da sokaklarda liseli aşıklar üzere görüntüleniyordu. Bu durum da bir grup tenkitlere neden olmuştu. Çiftin bu “liseli aşık” hallerinin büsbütün reklama yönelik olduğunu ileri sürenler bile çıktı. Bu husus toplumsal medyada da gündeme olmuştu.

JLo ile Affleck’in kamuya açık alanlarda çok dikkat çekecek formda aşk gösterisi sergilemesine o periyotta bir toplumsal medya kullanıcısı “Hiç çocuklarını düşünmüyorlar. Hepsi yalnızca gösteri!” diye yazarak görüşünü belirtti. Bir diğeri da “Bu çift kaç yaşında? Yetişme çağındaki çocuklarınızın hatırına biraz hürmet. Bu ikisi dikkat çekmekten öbür bir şey amaçlamıyor” yazarak Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in davranışlarını eleştirdi.

Ünlü çift, bütün bunlara aldırmadan aşklarını doya doya yaşamayı sürdürdü. Tenkitlerin arkası gerisi kesilmedi ancak sonunda hepsinin yanıldığı ortaya çıktı. Lopez ile Affleck, evvel Las Vegas’ta bir sürpriz nikah yaptı. Akabinde da Affleck’in Georgia’da bulunan malikanesinde üç gün üç gece süren bir merasimle evlendiler. Düğünün akabinde “cicim aylarının bittiği” istikametinde argümanlar ortaya atılsa da çiftin evliliği pek huzurlu bir formda devam ediyor.

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir