Aşkın ilk fotoğrafı! Aylardır sevgili oldukları iddia ediliyordu: Konserde böyle yakalandılar

25 yaşındaki televizyon yıldızı ve kozmetik şirketi işvereni Kylie Jenner’la genç jenerasyonun en beğenilen Hollywood yıldızlarından 27 yaşındaki Timothee Chalamet’nin yeni bir aşka yelken açtıkları tezi aylardır manşetlerden inmedi.

TMZ’nin haberine nazaran Kylie ve Timothee nisan başından beri sessizce bir münasebet yaşıyorlar. Ünlü dedikodu sitesi DeuxMoi, ikilinin sevgili olduğu argümanını ortaya atan birinci magazin sitesi olmuştu. Buna ispat olarak da ocak ayında Paris Moda Haftası kapsamında Jean-Paul Gaultier defilesinde tanışıp sohbet ettikleri anların manzaraları yayınlanmıştı.

Kylie ve Timothee’nin birlikte olabileceği tezi birinci olarak bu imajdan sonra ortaya atılmıştı

Birbirlerine usul olarak pek de yakıştırılamayan çifti tanıştırıp bir ortaya getireninse Kylie Jenner’ın model ablası Kendall Jenner’dı söylenenlere nazaran. Kendall Jenner ve Timothee Chalamet’nin arkadaş olduğu biliniyor. Bu bağ argümanı ortaya çıkar çıkmaz tüm paparazziler doğal olarak genç çiftin peşine düştü.

Kylie Jenner ve Timothee Chalamet’nin otomobilleri aylardır daima olarak ünlü oyuncunun Beverly Hills’deki meskenine girip çıkarken bu türlü görüntüleniyor

Kylie ve Timothee nereye giderlerse gitsinler takip edildiler, peşlerine daima olarak fotoğrafçılar takıldı. Herkes bu taze aşıkların bir ortada manzarasını almak için yarıştı lakin bunu bugüne kadar başaran olmadı. Büyük ipuçları veren birkaç fotoğraf dışında…

Gazeteciler aylardır çifti birlikte görüntüleyebilmek için büyük bir çaba verdi lakin bu uğraş daima sonuçsuz kaldı

Kylie Jenner daima olarak camları simsiyah lüks cipiyle Timothee Chalamet’nin Beverly Hills’deki konutuna girip çıkarken görüntülendi. Otomobilde değilse de konutun civarında gezerken, alışveriş yaparken gazetecilere yakalanıp durdu. Gerek otomobiliyle Timothee Chalamet’nin meskeninin garajına girip çıkarken gerekse bölgede gezerken etrafında daima onu takip eden muhafazaları olması da dikkatlerden kaçmadı.

Kaçak aşıkların bu görüntüsü Hollywood Reporter’ın muhabiri Chris Gardner tarafından “ateş olmayan yerden duman çıkmaz” diyerek paylaşıldı

Bir orta Timothee Chalamet’nin Kylie Jenner’ı terk ettiği ve bu aşkın kanıtlanamadan bittiği söylense de çiftin yakın etrafı basına hâlâ birlikte olduklarını fısıldayıp durmuştu. Birbirleriyle görüşmekten çok keyifli oldukları ve birlikte çok eğlendikleri söylenen Kylie ve Timothee işi çok ciddiye bindirmeden flört ediyorlardı anlatılanlara nazaran.

Kylie ve Timothee görüntüde derin bir sohbete dalmıştı: Kylie’nin Timothee Chalamet’nin söylediği şeylere kahkahalarla güldüğü de gözden kaçmadı

Ve aylardır süren bu kaçma kovalamacanın akabinde bu aşkın birinci fotoğrafı dün gece geldi! Daha doğrusu iki genç aşık Beyonce’nin Los Angeles’ta verdiği konsere gittiklerinde baş başa eğlenip sohbet ederken oradaki izleyicilerden birine yakalandı. Magazincilerin aylardır uğraştığı imgeyi konsere gidenler yakalamış; Kylie ve Timothee konser sırasında tabir yerindeyse “cilveleşirken” görüntüye çekilmişlerdi.

Genç aşıkların bu görüntülerdenb sonra da alaka yaşadıklarını inkar edip etmeyecekleri merakla bekleniyor

Çiftin görüntüsü The Hollywood Reporter’ın tecrübeli muhabiri Chris Gardner tarafından toplumsal medyada paylaşıldı. Ve Kylie ve Timothee aşkının birinci delili olarak sunuldu. Şimdiye kadar bu ilgiyi saklamak için hayli uğraş gösteren ve bahisle ilgili hiç açıklama yapmayan yıldız isimlerin son imajlardan sonra söyleyecekleri de merak konusu oldu.

Kylie Jenner ne zaman Timothee Chalamet’nin konutunun civarında görünse yüzünü kapatıyor ve etrafında da daima muhafazaları yer alıyor… ABD basınında geçen hafta çıkan haberlerde çiftin artık dünyanın karşısına el ele çıkıp bağlarını açıklamak niyetinde olduklarına dair tezler yer almıştı

Kylie Jenner ve Travis Scott, 2017’den 2022’ye kadar büyük bir aşk yaşamıştı. Çiftin 5 yaşında Stormi isminde bir kızı ve 1 yaşında Aire isminde bir oğlu var. Kylie ve Travis 2019’da ayrılmıştı. Fakat birkaç ay sonra tekrar bir ortaya gelip bir çocuk sahibi daha oldular. Timothee Chalamet de geçtiğimiz yıllarda Lily-Rose Depp, Eiza Gonzalez ve Lourdes Leon üzere ünlü isimlerle aşk yaşamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir